Skip to content

Międzynarodowy Kongres Medyczny KOBIETA I MĘŻCZYZNA

KiM ZS 2014_banner_610x90_pl

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w drugiej już edycji Międzynarodowego Kongresu Medycznego

KOBIETA I MĘŻCZYZNA. ZDROWE STARZENIE.

Dwudniowe obrady odbędą się w dniach 10-11 października b. r. w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku (ul. Odeska 1, Białystok). Temat przewodni Kongresu nabiera szczególnego znaczenia w dobie przyspieszonego starzenia się polskiej i europejskiej populacji. Wybitni wykładowcy z Polski i Europy podejmą tematykę zdrowego, ale i zagrożonego patologią starzenia, zgodnie z najnowszymi doniesieniami ze świata medycyny i farmacji. W poszczególnych sesjach zostaną poruszone tematy dotyczące zarówno psychicznego jak i fizycznego zdrowia osób w podeszłym wieku.

Absolutną nowością na tegorocznej edycji Kongresu będzie Sesja Plakatowa, do udziału w której serdecznie zapraszamy studentów, doktorantów i naukowców interesujących się gerontologią i geriatrią. Podczas sesji plakatowej będą mogli zaprezentować Państwo wyniki swoich badań, obserwacji, opisów przypadków i doświadczeń klinicznych na temat starości i starzenia. Streszczenia prac zostaną opublikowane w Książce Kongresowej. Szczegółowe informacje na temat sesji plakatowej oraz Regulamin znajdą Państwo na stronie internetowej: Sesja Plakatowa .

Podczas unikalnej Sesji “Okrągłego Stołu”, zaproszeni do dyskusji eksperci (m.in. Senator R.P. Mieczysław Augustyn, Jurek Owsiak) spróbują odpowiedzieć na pytanie, co czynić, by w Polsce można się było starzeć pomyślnie, a także jak poprawić kompleksową opiekę nad starszym pacjentem.

Kongres organizowany jest pod patronatem Polskiego Towarzystwa Gerontologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej, Polskiego Towarzystwa Badania Bólu, Polskiego Towarzystwa Onkologicznego, Kolegium Lekarzy Specjalistów Geriatrii oraz Kolegium Lekarzy Rodzinnych.

Rejestracji dokonywać można poprzez stronę Kongresu: http://pl.kobietaimezczyzna.info/.

Zachęcamy do zapoznania się z informatorem.

Serdecznie zapraszamy!
Biuro Organizacji Kongresu

Omni Consumer Info Sp. z o.o.
ul. Erazma Ciolka 13, 01-445 Warszawa
tel.:  +48 22 279 49 02, +48 22 279 49 03, +48 22 279 49 04, +48 22 279 49 05, + 48 22 279 49 12
fax: +48 22 279 49 10
e-mail: kongres@ocinfo.pl

kategoria wpisu: aktualności
<< powrót