Zebranie poznańskiego oddziału PTG – 04.03.2026 o godz. 18.00
Szanowni Państwo,
Jest mi niezmiernie miło po raz kolejny zaprosić Państwa na spotkanie Oddziału Poznańskiego PTG, które odbędzie się w dniu 04.03.2026 o godzinie 18.00 stacjonarnie w Zakładzie Immunobiologii- Centrum Biologii Medycznej, ul. Rokietnicka 8
Spotkanie za pomocą platformy Teams rozpocznie się o godz. 18.10.
Temat wystąpienia naszej prelegentki brzmi:„Prawo do godnej starości. Sytuacja opiekuńczo-prawna osób starszych – wybrane zagadnienia cywilnoprawne.”
Mamy przyjemność gościć po raz drugi panią adwokat Joannę Jędrzejak, która zgodziła się tym razem opowiedzieć o kwestii cywilno-prawnej seniorów, problemach spotykanych w codziennej praktyce oraz możliwościach postępowania w wybranych sytuacjach.
Nasza prelegentka jest adwokatem od 2003 roku, członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej w Poznaniu, mediatorem, koordynatorem akcji „Adwokat dla Seniora” prowadzonej przez Wielkopolską Izbę Adwokacką w Poznaniu od października 2018 roku, w ramach akcji „Adwokat dla Seniora” współpracująca z Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu, aktywnie działająca na rzecz samorządu zawodowego adwokatów.
dr hab. n. med. Ewa Deskur-Śmielecka
