Skip to content

Interdyscyplinarne spotkania geriatryczne – konferencja

Poniżej prezentujemy zaproszenie na ogólnopolską konferencję geriatryczną organizowaną przez Wydawnictwo Naukowe PWN oraz Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego w Krakowie, która odbędzie się 22 listopada w Warszawie.

W imieniu swoim i Wydawnictwa Naukowego PWN mam przyjemność zaprosić Państwa na wyjątkowe wydarzenie,Ogólnopolską Konferencję, która odbędzie się 22 listopada 2013 roku w Warszawie.

Konferencja jest odpowiedzią na istniejące potrzeby społeczne i ekonomiczne. Podczas spotkania 2013 kompleksowo omówimy problemy leczenia schorzeń wieku podeszłego, w tym: schorzeń neuro-psychiatrycznych, kardio-diabetologii, diagnostyki oraz terapii w reumatologii i ortopedii. Poruszone zostaną również zagadnienia dotyczące najczęstszych  problemów farmakoterapii oraz interakcji lekowych.

Głos zabiorą wytrawni eksperci – cenieni praktycy, którzy podzielą się własnym doświadczeniem i wiedzą. Nadzór nad oprawą merytoryczną oprócz mnie pełnią:

Prof. dr hab. med. Tomasz Grodzicki – krajowy konsultant w dziedzinie geriatrii,

Prof. dr hab. med. Barbara Bień – vice przewodnicząca Polskiego Towarzystwa Gerontologicznego.

Wierzę, że Państwa udział w sesjach będzie doskonałą okazją do wzbogacenia swojej wiedzy oraz skonfrontowania doświadczeń z przedstawicielami branży. Jestem tym samym przekonana, że program nie zawiedzie Państwa oczekiwań, wnioski z debat i dyskusji  będą przydatne w codziennej pracy a samo wydarzenie na długo zapisze się w Państwa pamięci.

Uczestnicy otrzymają punkty edukacyjne.

Serdecznie zapraszam!

Dr hab.n.med. Barbara Gryglewska

Przewodnicząca Komitetu Naukowego

Więcej informacji na stronie internetowej Konferencji

kategoria wpisu: konferencje i szkolenia
<< powrót